пульт



Модернізація та ремонт верстатів з ЧПК

Модернізація верстатів актуальна для будь якого підприємства, заходи технічного переозброєння ставлять за мету проведення комплексу дій для збільшення можливостей виконання виробничих завдань. На великих промислових підприємствах головною проблемою є моральне та фізичне зношення обладнання.

Існує 2 варіанти подій: Закупівля нового обладнання із заміною застарілих верстатів та відновлювальний ремонт із модернізацією існуючого обладнання. Проблеми першого варіанта, відомі: «на основі цих старих верстатів використовуються унікальні технології, які з успіхом працюють на багатьох заводах. При заміні старого обладнання на нове куплене в інших країнах, доведеться забути про свої технології та розробити чи придбати нові. Все це нові капітальні витрати, які тягнуть фінансові вливання».

Для отримання сучасних, та точних інструментів в виробництві деталей, необхідно застосувати капітальний ремонт, він наддасть фрезерним, токарно-карусельним та іншим верстатам ЧПК можливість відновити функції агрегату та призведе до покращення характеристик.

Капітальні роботи з відновлення верстату, містять низку процесів: відновлення або заміну механічних вузлів, встановлення сучасних систем ЧПК, які відповідають новітнім нормам.

Ремонт верстатів з ЧПК проводиться з повною або частковою заміною електричного обладнання:
  • тестування та виявлення несправностей;
  • складання переліку елементів, які потребують заміни;
  • визначення часу, необхідного для ремонту;
  • підготовка висновку про діагностику (передається замовнику);
  • складання кошторису щодо виконання робіт;
  • розробка проекту:, виконання пусконалагоджувальних робіт, навчання персоналу, гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Заміна електричних приводів підвищує надійність, економічність та точність обробки деталей. Можливий вибір електричних двигунів за ціновою категорією.

Для забезпечення безперебійного функціонування апаратів у шафи та пульти встановлюють системи вентиляції та кондиціювання, у деяких випадках – системи обігріву.

Після модернізації з капітальним ремонтом Ви отримаєте новий сучасний агрегат для виробництва з показниками, що відповідають високим вимогам норм європейських виробників.

Серед прикладів успішних робіт «ЕКСІКОМ ЛТД»:
  1. 2006 р. Новокраматорський машинобудівний завод.
  2. Модернізація системи управління унікального токарного верстата фірми Hoesch DB3000 призначеного для обробки деталей вагою до 350 т., було використано систему автоматизованого проектування ePLAN, яка автоматично створювала документи кабельного журналу, перелік елементів схеми електричної принципової таблиці з’єднань. Крім того, була змонтована нова панель управління ОР12 з HMI інтерфейсом базі PCU50. В результаті модернізації виявилися розширені технологічні можливості верстата, покращено системи контролю.
  3. 2009 р. Сумський НУО ім. М.В. Фрунзе.
  4. Виконано модернізацію унікального 9- координатного обробного центру 1FBW200 фірми Schiess-Froriep, оснащеного 5 змінними головками. Для цього використовувалася система ЧПК Sinumerik 840D, приводу Simodrive 611D та перетворювачі лінійних переміщень фірми SONY SL720. З 2009 р. компанія «ЕКСІКОМ ЛТД» розпочала встановлювати нові CЧПУ SINUMERIK Solution line, які дозволяють замовнику при покращеної функціональності та меншої вартості одержати сучасну високопродуктивну систему управління.
  5. 2009 р. Макіївський металургійний завод.
  6. Система ЧПК SINUMERIK 802D Solution line була успішно впроваджена у ході реалізації проекту з модернізації системи керування верстата моделі DXWU630. Здійснено інтеграцію нової системи ЧПК в існуючу систему керування. Повністю замінені двигуни та приводу подач на сучасні синхронні двигуни та частотні перетворювачі SINAMICS S120. Для існуючого двигуна постійного струму застосований сучасний частотний перетворювач SIMOREG DC Master. Розроблено PLC-програму роботи автоматики та механізмів верстата.
  7. ТОВ «Інтерпайп НІКО ТЬЮБ» (М. Нікополь).
  8. Система ЧПК SINUMERIK 840D Solution line була застосована при модернізації токарного двосупортного верстата MSC 22 фірми EMAG. Здійснено інтеграцію нової системи ЧПК в існуючу систему управління. Повністю замінені двигуни та приводи подач на сучасні синхронні двигуни та частотні перетворювачі SINAMICS S120.
При вирішенні завдань індикації переміщень робочих органів універсальних верстатів та верстатів з ЧПК фахівцями «ЕКСІКОМ ЛТД» було напрацьовано успішний досвід застосування вимірювальних систем фірми SONY (Magnescale Co. Ltd). Зокрема, використання магнітних лінійних датчиків SONY дало можливість встановити системи вимірювання, розраховані на великі довжини переміщень (розміри вимірювальних лінійок – від 5000 до 20000 мм) на 8-координатному ОЦ TOSHIBA (ЧПК – SINUMERIK 840D), що працює на машинобудівному підприємстві ВАТ «Азовзагальномаш» (м. Маріуполь) та на 9-координатному ОЦ 1FBW200 фірми Schiess-Froriep (ЧПК – SINUMERIK 840D), працюючому на підприємстві ВАТ «Сумське НУО ім. М.В. Фрунзе» (м. Суми). Експлуатації вимірювальної системи в агресивних умовах (охолоджувальна рідина, олія) на шліфувальних верстатах моделі ЛШ220 (ЧПК 2С42) підприємства ВАТ “Мотор Січ” (м. Запоріжжя).

З компанією «Ексіком ЛТД» Ви отримаєте:
  • високу кваліфікацію спеціалістів, які здійснюють ремонт;
  • обґрунтовану вартість робіт;
  • проведення випробувань із навантаженням;
  • постачання та заміну необхідних елементів обладнання;
  • гарантійні зобов’язання після проведення ремонту та заміни компонентів.