Компанія ТОВ «НВП «Ексіком ЛТД» готова здійснити постачання промислових засобів автоматизації та електротехнічної продукції наступних світових виробників:

Siemens AG — німецький транснаціональний концерн, що працює в галузі електроніки, електротехніки, енергетичного обладнання, транспорту, медичного обладнання та світлотехніки, а також спеціалізованих послуг у різних галузях промисловості, транспорту та зв’язку. Штаб-квартири знаходяться в Берліні та Мюнхені.

Компанія АББ – світовий лідер у галузі промислових технологій. Головний офіс знаходиться в Цюріху, Швейцарія.

Весь бізнес АББ розбитий на п’ять ключових бізнес-напрямків, які діляться на підрозділи в залежності від продукції, замовників або галузей з якими ми працюємо.

Важливою складовою комерційного успіху АББ упродовж багатьох років було постійне фокусування на науково-дослідній роботі. На даний момент компанія має сім дослідницьких центрів по всьому світу і займає позицію найбільшого у світі постачальника систем передачі та розподілу електроенергії, промислових моторів та електроприводів, а також систем розподіленої автоматизації для промислових виробництв.